Распореди online наставе за основну школу

Распореде наставе за основну школу можете погледати овде.

Електронски дневник

Електронском дневнику можете приступити овде.

Школски календар за 2019/2020. годину

Правнилник о школском календару и школски календар за основне школе за АПВ за 2019/2020. годину можете погледати овде.

Поштовани родитељи! Већ пуне три недеље наши ђаци прате наставу на даљину. Сматрамо да је тај период довољан да ви стекнете утисак о томе шта су предности, а шта недостаци оваквог образовања, као и да нам можете дати повратну информацију о томе како се ваше дете снашло и да ли ви успевате да му помогнете. Зато вас молимо да нам искрено одговорите на следећа питања. Добијени подаци ће нам пуно значити у унапређењу нашег рада. Такође Вас молимо да, уколико имате више деце која похађају нашу школу, одговорите посебно са свако своје дете.

Упитник се налази на следећем линку.

Хвала!

RasporedOnlineCasova