Мала матура - упис у средње школе 2016/2017.

O упису у средње школе, условима и критеријумима за рангирање ученика можете више прочитати овде

Тестови за малу матуру - Завршни испит

Готови online тестови за што лакше припремање за малу матуру.

Календар такмичења за 2016/2017. годину

Календар такмичења и смотри ученика основних школа за школску 2016/2017. годину можете преузети овде

Основна школа „Глигорије Попов” расписује литерарни конкурс на тему „Лето - моје омиљено годишње доба”. На овом конкурсу могу учествовати ученици основних школа, који могу послати прозне и поетске радове на српском или мађарском језику у три категорије:

I - ученици 3. и 4. разреда
II - ученици 5. и 6. разреда
III - ученици 7. и 8. разреда

Радове слати на адресу:

Основна школа „Глигорије Попов”
Братства јединства 117
23314 Руско Село,

Најуспешнији радови ће бити награђени.