Закон о основном образовању и васпитању

Закон о основном образовању и васпитању можете погледати овде.

Правилник о оцењивању ученика

Правилник о оцењивању ученика у основном образовању и васпитању можете погледати овде.

Школски календар за 2017/2018. годину

Школски календар за основне школе за АПВ за 2017/2018. годину можете погледати овде.

Основна школа „Глигорије Попов” расписује литерарни конкурс на тему „Лето - моје омиљено годишње доба”. На овом конкурсу могу учествовати ученици основних школа, који могу послати прозне и поетске радове на српском или мађарском језику у три категорије:

I - ученици 3. и 4. разреда
II - ученици 5. и 6. разреда
III - ученици 7. и 8. разреда

Радове слати на адресу:

Основна школа „Глигорије Попов”
Братства јединства 117
23314 Руско Село,

Најуспешнији радови ће бити награђени.